» » Як оптимізувати текст для користувачів?

Як оптимізувати текст для користувачів?
Як оптимізувати текст для користувачів?
Оптимізуючи тексти для просування в пошукових системах не варто забувати, що вони так само повинні бути корисні користувачам. Знайти баланс між корисністю та ефективністю – основне завдання копірайтера і оптимізатора. Так яким вимогам повинен відповідати текст, щоб він був корисним для користувачів?
1. Текст повинен мати чітку і зрозумілу структуру, та також бути логічним за змістом.
2. Інформація повинна бути представлена ​​чітко і без зайвої “води”. Багато користувачів не люблять читати багато і якщо відразу не стане зрозумілим про що йде мова то користувач покине сайт.
3. Всі абзаци повинні бути послідовними і пов’язаними. Ніяких обривків та незавершених думок. Тексти повинні бути достатніми за обсягом, але рівно на стільки, щоб зацікавити і затримати користувача на сайті. Величезні тексти тільки відлякують відвідувачів. Інтернет-користувачі люблять лаконічність і швидкість пошуку відповіді на їх питання.
4. Оптимальний обсяг тексту від 1000 до 3000 символів. Якщо матеріал неможливо вмістити в даний обсяг, то варто розділити його на логічні розділи і розмістити на декількох сторінках з відповідною перелінковкою по тексту.
5. З перших рядків тексту має стати зрозумілим про що йде мова і що пропонується користувачеві. Не використовуйте складні і некоректні словосполучення в тексті, а так само не застосовуйте занадто багато ключових слів. Це негативно позначиться не тільки на довірі відвідувачів, але і пошукових систем.828 13.10.13Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера