» » Новий інструмент тестування robots.txt в Google Webmaster Tools

Новий інструмент тестування robots.txt в Google Webmaster Tools
Оновлений інструмент тестування файлів robots.txt в Google Webmaster Tools. Тепер користувачі зможуть виявляти помилки, через які Google не індексує сторінки сайту, редагувати файли, перевіряти, чи не заблоковані URL, і переглядати старі версії файлу robots.txt.

Якщо Google не індексує сторінку або цілу частину сайту, тестер robots.txt, розташований в розділі «Індексування» в Google Webmaster Tools, дозволить вам перевірити, чи немає проблеми у вашому файлі robots.txt. (Раніше цей розділ називався «Заблоковані URL».)
Новий інструмент тестування robots.txt в Google Webmaster Tools

У блозі для вебмайстрів Google сказано, що користувачі можуть вносити зміни у файл і перевіряти їх. Щоб зміни вступили в силу, потрібно просто завантажити нову версію файлу на сервер.

Крім цього, можна переглядати більш ранні версії файлу robots.txt і дивитися, коли була поставлена ​​блокування індексування. Наприклад, якщо робот бачить 500 помилку для файлу robots.txt, Google зазвичай припиняє подальшу індексацію сайту.

У пості на Google+, присвяченому цій новині, Джон Мюллер порадив користувачам перевіряти robots.txt на наявність помилок і попереджень завжди, навіть якщо здається, що файл ідеальний.


628 28.07.14Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру