» Партнери

Партнери
Ми відкриті для різних форм співробітництва, в рамках тематичної спрямованості нашого Інтернет-видання, з компаніями- розробниками, студіями веб-дизайну, рекламними агентствами, власниками блогів, а також з усіма, хто має відношення до IT, веб-дизайну, веб-розробці, рекламу, PR, мобільної телефонії.

В якості прикладів співпраці ми готові запропонувати нашим партнерам такі варіанти, як безкоштовна публікація ваших прес-релізів, новин, оглядів пропонованих послуг, інформаційна підтримка та висвітлення важливих подій, акцій та інше.

У рамках співпраці з власниками блогів і новинних ресурсів ми готові запропонувати публікацію анонсів матеріалів, повні версії яких знаходяться безпосередньо на даних блогах або новинних ресурсах, а також обмін гостьовими нотатками/постами.

У рамках співпраці зі студіями веб -дизайну ми готові запропонувати безкоштовну публікацію тематичних збірок наприклад, портфоліо красивих і креативних сайтів, добірки фірмових стилів і т.д.

Одним словом - пропонуйте... Пропонуйте свої варіанти співпраці або використовуйте варіанти, запропоновані нами. У будь-якому випадку ми завжди готові обговорити з вами всі можливі рішення, тому, якщо ви зацікавлені в тій чи іншій формі співпраці з нами, повідомте нам про це, скориставшись формою зворотнього зв'язку на сайті.


tour.RK-Ukraina.com — універсальний довідник, за допомогою якого ви зможете якнайкраще спланувати свій відпочинок, розваги, ділову поїздку чи дозвілля.

Автоматична HTML / CSS верстка web сайту з дизайну Photoshop за лічені хвилини
Сервис автоматической конвертации PSD макетов в HTML/CSS верстку сайта