» Розміщення публікацій на сайті

Розміщення публікацій на сайті
Шановні відвідувачі, читачі та дописувачі!

Якщо у Вас є цікава інформація, яка відноситься безпосередньо до тематики нашого сайту, ми пропонуємо Вам можливість її безкоштовного розміщення на сторінках нашого ресурсу.

Основною вимогою до публікації є ії подання українською мовою! Ми не приймаємо і не будемо публікувати матеріали іноземними мовами (російською, німецькою, англійською та ін.). Публікація, яку ви додаєте на наш сайт повинна вміщувати хоча б одне зображення. В матеріалі, який Ви публікуєте дозволено ОДНЕ зовнішнє гіперпосилання, відкрите для пошукових систем.

Всі публікації проходять процес модерації; якщо в тексті матеріалу буде більше одного зовнішнього посилання, то всі зайві посилання будуть закриті Модератором від індексації ПС з допомогою тегу "leech".

Матеріали, які не мають нічого спільного чи йдуть в розріз з тематикою ресурсу, будуть проігноровані і не вийдуть "в ефір". Також не будуть опубліковані матеріали, що порушують авторське право і вміщують посилання на скачування контрафактних цифрових продуктів (програми, аудіо, відео ...). Тому завчасно попереджуємо всіх спаммерів та інших гівнюків - не мучтеся даремно, бо і так у вас нічого не вийде.

Щоб опублікувати матеріали на нашому сайті, Вам потрібно попередньо зареєструватися. Після цього скористайтеся пунктом "Додати новину" у Вашому персональному кабінеті користувача.
 
Для публікації рекламної статті (можливий варіант публікації на іноземній мові: російська, англійська, німецька і т.п) звертайтесь до адміністратора на сторінці Контакти. Домовимось :)